O nas

SDI Limited zajmuje się przede wszystkim badaniami, rozwojem, produkcją i sprzedażą specjalistycznych materiałów stomatologicznych. Produkty firmy SDI to połączenie innowacyjności i doskonałości, dlatego stanowią idealne rozwiązanie dla stomatologii odtwórczej.

Założona w 1972 roku, SDI szybko staje się światowym liderem w produkcji specjalistycznych materiałów stomatologicznych, a od 1985 roku, SDI jest notowana na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

SDI is continuously developing and delivering products that subscribe to the notion of ‘Minimal intervention dentistry’, which is the new frontier in clinical dentistry that adopts the philosophy of integrating prevention, remineralisation and minimal intervention.

S D I

SDI Produkty

Akcesoria pomocnicze

Akcesoria pomocnicze

Czytaj więcej

Cementy

Cementy

Czytaj więcej

Glasjonomery

Glasjonomery

Czytaj więcej

Kompozyty

Kompozyty

Czytaj więcej

Materiały łączące

Materiały łączące

Czytaj więcej

Riva Star

Riva Star

Czytaj więcej

Sprzęt

Sprzęt

Czytaj więcej

Stopy

Uszczelniacze

Uszczelniacze

Czytaj więcej

Wybielanie Zębów

Wybielanie Zębów

Czytaj więcej

Wytrawiacze

Wytrawiacze

Czytaj więcej

Australia (Head Office)

SDI Limited.
3-13 Brunsdon Street
Bayswater
Victoria 3153

Telephone +61 3 8727 7111
Fax +61 3 8727 7222
Toll Free 1 800 337 003
Email: info@sdi.com.au

Additional Contact Information

USA and Canada

SDI (North America) Inc.
1279 Hamilton Parkway
Itasca, IL 60143
USA
Tel +1 630 361 9200
Fax +1 630 361 9222
Toll Free 1 800 228 5166
Email: USA.Canada@sdi.com.au

New Zealand

Free phone: 0800 734 034
Email: Info@sdi.com.au

United Kingdom

Free Phone: 00800 0225 5734
Email: UK@sdi.com.au

Ireland

Free phone: 0800 0225 5734
Email: Ireland@sdi.com.au

Austria

Free Phone: 00800 2255 734
Email: Austria@sdi.com.au

France

Free Phone: 080 002 255 734
Email: France@sdi.com.au

Brazil

SDI BRASIL INDUSTRIA E COMERCIO LTDA.
Rua Dr. Virgílio de Carvalho Pinto, 612
CEP 05415-020
São Paulo, SP
Brazil
Tel +55 11 3092 7100
Fax +55 11 3092 7101
Email: Brasil@sdi.com.au

Germany

SDI Germany GmbH
Hansestrasse 85
51149, Cologne Germany
Tel +49 (0) 2203 9255 0
Fax +49 (0) 2203 9255 200
Free phone 0800 1005759
Email: Germany@sdi.com.au

Spain

Free Phone: 00800 0225 5734
Email: Spain@sdi.com.au

Italy

Free Phone: 800 780 625
Email: Italy@sdi.com.au