Skontaktuj się z nami.

Australia (Head Office)

SDI Limited.
3-15 Brunsdon Street
Bayswater
Victoria 3153
Telephone +61 3 8727 7111
Fax +61 3 8727 7222
Toll Free 1 800 337 003
Email: Info@sdi.com.au

Germany

SDI Germany GmbH
Hansestrasse 85
51149, Cologne Germany
Tel +49 (0) 2203 9255 0
Fax +49 (0) 2203 9255 200
Free phone 0800 1005759
Email: Germany@sdi.com.au

Ireland

Free Phone: 00800 0225 5734
Email: Ireland@sdi.com.au

Austria

Free Phone: 00800 0225 5734
Email: Austria@sdi.com.au

France

Free Phone: 00800 0225 5734
Email: France@sdi.com.au

Italy

Free Phone: 00800 0225 5734
Email: Italy@sdi.com.au

Brazil

SDI BRASIL INDUSTRIA E COMERCIO LTDA.
Escritório Central
Av. Paulista, 2300 – Pilotis
Bela Vista, São Paulo – SP
CEP: 01310-300
Brazil
Tel +55 11 3092 7100
Fax +55 11 3092 7101
DDG 0800 7701 735
Email: Brasil@sdi.com.au

USA and Canada

SDI (North America) Inc.
1279 Hamilton Parkway
Itasca, IL 60143
USA
Tel +1 630 361 9200
Fax +1 630 361 9222
Toll Free 1 800 228 5166
Email: USA.Canada@sdi.com.au

Spain

Free Phone: 00800 0225 5734
Email: Spain@sdi.com.au

United Kingdom

Free Phone: 00800 0225 5734
Email: UK@sdi.com.au

Osoby, które chciałyby, abyśmy się z nimi skontaktowali, proszone są o podanie poniższych informacji i kliknięcie przycisku „Prześlij”. Pola obowiązkowe są oznaczone symbolem *

    Imię*
    Pozycja*
    Adres*
    Miasto/Przedmieścia*
    Stan*
    Kod pocztowy*
    Kraj*
    Telefon*
    Faks*
    E-mail*
    Adres URL (www)
    Twoja wiadomość
    Proszę informować mnie o nadchodzących promocjach internetowych i nowościach dentystycznych za pośrednictwem poczty elektronicznej

    [recaptcha]