Kontakt nás

Australia (Head Office)

SDI Limited.
3-13 Brunsdon Street
Bayswater
Victoria 3153
Telephone +61 3 8727 7111
Fax +61 3 8727 7222
Toll Free 1 800 337 003
Email: Info@sdi.com.au

Germany

SDI Germany GmbH
Hansestrasse 85
D-51149, Cologne Germany
Phone +49 (0) 2203 9255 0
Fax +49 (0) 2203 9255 200
Free phone 0800 100 5759
Email: Germany@sdi.com.au

Ireland

Free phone: 0800 0225 5734
Email: Ireland@sdi.com.au

Austria

Free Phone: 00800 02255 734
Email: Austria@sdi.com.au

France

Free Phone: 00800 022 55 734
Email: France@sdi.com.au

Italy

Free Phone: 800 780 625
Email: Italy@sdi.com.au

Brazil

SDI BRASIL INDUSTRIA E COMERCIO LTDA.
Rua Dr. Virgílio de Carvalho Pinto, 612
CEP 05415-020
São Paulo, SP
Brazil
Tel +55 11 3092 7100
Fax +55 11 3092 7101
Email: Brasil@sdi.com.au

USA and Canada

SDI (North America) Inc.
1279 Hamilton Parkway
Itasca, IL 60143
USA
Tel +1 630 361 9200
Fax +1 630 361 9222
Toll Free 1 800 228 5166
Email: USA.Canada@sdi.com.au

New Zealand

Free phone: 0800 734 034
Email: Info@sdi.com.au

Spain

Free Phone: 00800 022 55 734
Email: Spain@sdi.com.au

United Kingdom

Free Phone: 00800 022 55 734
Email: UK@sdi.com.au

Přejete-li si být kontaktování, vyplňte prosím následující informace a klikněte na tlačítko odeslat. Povinná pole jsou označena symbolem *!

Jméno*
Pozice*
Adresa*
Město*
Stát*
PSČ*
Země*
Telefon*
Fax*
E-mail*
URL Address(www)
Vaše zpráva
Prosím o zasílání informací o stávajících a nadcházejících internetových nabídkách a novinkách z oblasti stomatologie na e-mail