O nás

Společnost SDI Limited se zabývá především výzkumem a vývojem, výrobou a propagací specializovaných zubních materiálů. Produkty společnosti SDI kombinují inovaci, excelentní zpracování a pro zubní odborníky přestavují perfektní řešení v oblasti regenerace.

Společnost SDI byla založena v roce 1972 a rychle se stala předním dodavatelem specializovaných zubních materiálů. Od roku 1985 se akcie společnosti obchodují na australské burze.

Všechny produkty jsou vyráběny ve státě Victoria nacházejícím se v jihovýchodní části Austrálie. Produkty společnosti SDI jsou díky distribuční a maloobchodní síti ke koupi ve více než 100 zemích po celém světě. Kanceláře a sklady společnosti se nachází v Chicagu, USA; Kolíně, Německo; Dublinu, Irsko a Sao Paulu, Brazílie.

Posláním společnosti SDI je v pracovním prostředí, které přitáhne kompetentní, oddané a vysoce motivované zaměstnance, pro světový trh v oblasti stomatologie vyrábět a nabízet inovativní spotřební zboží té nejvyšší kvality a tímto pro akcionáře dosáhnout maximálních udržitelných výnosů.

S D I

SDI Produkty

Accessories

Adhezivum

Cementy

Composites

Etchants

Glass Ionomers

Glass Ionomers

Ucz Přečtěte si více

Riva Star

Sealants

Slitiny

Tooth Whitening

Tooth Whitening

Ucz Přečtěte si více

Zařízení

Austrálie (hlavní sídlo)

SDI Limited.
3-13 Brunsdon Street
Bayswater
Victoria 3153

Telefon +61 3 8727 7111
Fax +61 3 8727 7222
Bezplatná linka 1 800 337 003
Email: info@sdi.com.au

Další kontaktní informace

USA a Kanada

SDI (North America) Inc.
1279 Hamilton Parkway
Itasca, IL 60143
USA
Telefon +1 630 361 9200
Fax +1 630 361 9222
Bezplatná linka 1 800 228 5166
Email: USA.Canada@sdi.com.au

Irsko

Tel: +353 1 886 9575
Email: Ireland@sdi.com.au

Rakousko

Bezplatná linka: 00800 2255 734
Email: Austria@sdi.com.au

Francie

Bezplatná linka: 080 002 255 734
Email: Francie@sdi.com.au

Itálie

Bezplatná linka: 800 780 625
Email: Italy@sdi.com.au

Nový Zéland

Bezplatná linka: 0800 734 034
Email: Info@sdi.com.au

Brazílie

SDI BRASIL INDUSTRIA E COMERCIO LTDA.
Rua Dr. Virgílio de Carvalho Pinto, 612
CEP 05415-020
São Paulo, SP
Brazil
Telefon +55 11 3092 7100
Fax +55 11 3092 7101
Email: Brasil@sdi.com.au

Německo

SDI Germany GmbH
Hansestrasse 85
D-51149, Cologne Germany
Telefon +49 (0) 2203 9255 0
Fax +49 (0) 2203 9255 200
Bezplatná linka 0800 100 5759
Email: Germany@sdi.com.au

Spojené království

Bezplatná linka: 00800 022 55 734
Email: UK@sdi.com.au

Španělsko

Bezplatná linka: 00800 022 55 734
Email: Spain@sdi.com.au